Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Środki do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni w tym podłóg, ścian oraz powierzchni w tym np sprzętu z przeznaczeniem do żywności z atestami. Jeżeli szukasz odpowiedniego płynu do czyszczenia i odkażania powierzchni to jesteś w dobrym miejscu. Nasze płyny do mycia i odkażania cieszą się bardzo dużą popularnością.

Nasz sklep internetowy prezentuje produkty najlepszej jakości. Które nie tylko czyszczą, dezynfekują ale również pozostawiają miły zapach.

Do dezynfekcji i mycia wodoodpornych podłóg - ścian - sufitów i sprzętu Desgomin

Do dezynfekcji i mycia wodoodpornych podłóg - ścian - sufitów i sprzętu Desgomin
Do dezynfekcji i mycia wodoodpornych podłóg - ścian - sufitów i sprzętu Desgomin

Opis Desgomin Płyn do mycia i dezynfekcji w koncentracie, wolny od aldehydów i QACs

Dostępność: Dostępny na magazynie

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 139,00 zł (netto: 113,01 zł )
szt.

Zapraszamy firmy - kosmetyczki a w szczególności salony kosmetyczne oraz fryzjerskie a także salony SPA do zakupów naszych płynów do czyszczenia powierzchni związanych z prowadzoną działalnością - płyny do odkażania stosowane w pomieszczeniach do prowadzenia działalności z atestami.

mycie - dezynfekca powierzchni biurowych

fot./unsplash. Towfiqu barbhuiya

Nasze Płyny do dezynfekcji i czyszczenia powierzchni

Nasze płyny do dezynfekcji i czyszczące powierzchnie w firmie - kuchni czy gastronomii spiszą się wyśmienicie. Szczególnie popularnością nasz płyn do odkażania cieszy się w gastronomii - co świadczy również o tym że spisuje się wyśmienicie w usuwaniu brudu i bakterii oraz wirusów.

Płyny do dezynfekcji to najwyższa jakość bezpieczeństwa.

Firma KIEHL oferuje profesjonalne środki odkażające dla firm - oraz dla przestrzeni publicznej. Profesjonalna chemia może być również stosowana z powodzeniem w domu - jeżeli mamy do odkażania powierzchnie w naszych domach stosujemy go wg. odpowiedniej instrukcji zamieszczonej do opakowania. Jeżeli pojawiają się pytania nasz dział sprzedaży chętnie pomoże w uzyskaniu informacji na temat użytkowania i proporcji.

Środki do czyszczenia i odkażania powierzchni dla beauty

W obecnej sytuacji epidemiologicznej oczywiste jest jak bardzo firmy - w szczególności te związane z beauty i budową formy np. siłownie muszą dbać o jakość i higienę powierzchni z którymi mają styczność klienci w tym siłowni oraz salonów kosmetycznych i SPA

Prowadzimy nasz Blog internetowy a nasz sklep internetowy z pewnością zaoferuje najlepsze jakościowo produkty dostępne na rynku.

Marka PREMIUM PROFESSIONAL płynów do mycia i odkażania i czyszczenia powierzchni zapewni Państwu czyste warunki pracy oraz dobre wrażenie klientów czy to w siłowni czy to w zakładzie pracy typu salon kosmetyczny czy Fryzjerski.

Do mycia powierzchni lub ich przecierania i usuwania wirusów polecamy również nasze ręczniki jednorazowe które bez zarzutu możemy Państwu polecić. Nasza hurtownia cosmeticsdream sprzedaje również detalicznie pojedyncze sztuki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl